Gena dhe Olsi Bylyku sjellin “Bella Senorita” (VIDEO)

By

Gena dhe komediani Olsi Bylyku janë bërë bashkë për një projekt muzikor i cili është publikuar sot.

Kënga quhet “Bella Senorita” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Ky është dueti i parë mes këtyre dy artistëve.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm