Kështu duket jeta e Bleonës e përmbledhur në 3 minuta

By

Këngëtarja Bleona Qereti, në vitet e 90-ta në Shqipëri pretendon t’i ketë thyer të gjitha tabutë me paraqitjet e saja skenike.

Prezentë në skenë që në moshë të vogël, karriera e saj ka një shtrirje shumë vjeçare.

Që nga viti 2009, Bleona ka banuar në Shtetet e Bashkuara ku ka punuar me producent të tillë si Timbaland, Rodney Jerkins dhe fituesi i çmimit Grammy, David Foster.

Me inserte të shkëputura të paraqitjeve të saj publike që nga vitit 1994 deri në vitin 2015, Bleona ka përmbledhur një video 3-minutëshe të jetës së saj – ju mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

View this post on Instagram

My life in 3 minutes

A post shared by Bleona (@bleona) on

Artikuj të ngjashëm