Albani dhe Miriami debutojnë në biznes

By

Çifti Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë gati për një sipërmarrje të re biznesi.

Pak nga ajo kanë zbuluar përmes rrjeteve sociale.

View this post on Instagram

E pastër si dashuria e nënës ❤️ Loading … @botaemimit

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani) on

Bëhet fjalë për brand-in “Mimi” i cili do të ketë në fokus prodhimin e veshjeve cilësore për fëmijë.

Pas një hulumtimi të shkurtër, Prive.al mësoi se kjo sipërmarrje është themeluar gjatë verës së këtij viti dhe aksionet janë të ndara në gjysmë mes Albanit dhe një biznesmeni me përvojë në fushën e prodhimeve të tekstileve.

Publikimet e para të linjave të veshjeve mësohet se do lansohen përpara fundit të vitit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm