Getinjo dhe Endri në Vlorë

By

Para pak dite u zbulua bashkëpunimi më i ri që do të publikohet. Getinjo do të pjesë e këngës së Endrit.

Kënga është punuar nga Zzap and Chriss e teksa teksti është shkruar nga Getinjo.

Të dy bashkë tashmë gjinden në Vlorë ku kanë publikuar edhe një fotografi. Ky është zgjedhur edhe sheshxhirimi i klipit të tyre që do marr jetë në diskografinë tonë shumë shpejt./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm