Kjo video e bebeve të familjes Kardashian duke qeshur, do ju bëj dhe ju të qeshni

By

Nëse këto kohë tensioni zgjedhjesh, keni nevojë për diçka që t’ju heq vëmendjen, jeni në vendin e duhur.

Kylie bekoi InstaFeed-in tonë dje, kur ajo ndau video të bebeve Kardashian duke qeshur në një shesh lojrash.

Vajza e Rob Kardashian dhe Blac Chyna Dream, Khloé Kardashian dhe vajza e Tristan Thompson True, vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West Chicago, dhe vajza e Kylie dhe Travis Stormi, kushërirat e vogla po kënaqeshin duke lozur me njëra tjetrën.

Kylie postoi një video nga koha e tyre së bashku. Ajo shkroi, “këto vajza janë duke u bërë aq të mëdha sa nuk mund ta përballoj.. faleminderit Zotit për to ♥ ️”

Artikuj të ngjashëm