Kallashi i kthehet këngës dhe këto janë detajet (VIDEO)

By

Kallashi së shpejti po rikthehet me muzikë të re.

Kallashi e ka ndarë mendjen që të mos mungoj me projekte muzikore këtë vit. Ajo është në bisedime me disa producentë në disa studio muzikore në kërkim të muzikës së duhur.

Kuptojini të gjitha detajet duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm