Zbulohet identiteti i personit që abuzoi aktoren e njohur

By

Demi Moore tha se ajo ishte përdhunuar në moshën 15 vjeç nga një burrë që pretendoi se i kishte paguar nënës së saj 500 dollarë (450 €).

Lexoni lajmin e plotë duke klikuar më poshtë.

Rrëfimi i Demi Moore për abuzimin seksual, tronditi të gjithë Hollywood-in

Burri që dhunoi Demi Moore kur ishte vetëm 15 vjeç është zbuluar si pronari i klubit në LA.

Moore, 56 vjeçare, zbuloi muajin e kaluar se nëna e saj Virginia King do ta çonte atë në bare për të ndihmuar në vëmendjen e burrave.

Moore tha se ishte shoku i familjes Val Dumas, i cili ishte në të vërtetë Basil Doumas, pronari me origjinë greke të klubit të famshëm La Cage Aux Folles. Ai vdiq në 1997 në moshën 68 vjeç.

George Germanides, i cili drejtonte një restorant në Mirabelle me Doumas, tha për Sun on Sunday: ‘Emri i tij i vërtetë ishte Basil dhe pseudonimi i tij ishte gjithnjë Val. Ai ishte një lloj partneri im i heshtur që nga viti 1974. Kishte shumë para.

Por ai tha se nuk kishte asnjë ide nëse pretendimet e Moore janë të vërteta.

 

Artikuj të ngjashëm