E papritur! Edoni heq dorë nga Victoria Owns, këto janë arsyet

By

Edon Shileku theu tabu në Big Brother VIP Kosova duke u bërë i pari ‘drag queen’ në një format televiziv.

Ai nga prime në prime, herë prezantohej si Victoria e herë si Edoni.

E një gjë e tillë nuk do të ndodhë më!

Aktori i njohur ka hequr dorë së pasuri alter egon e tij Victoria Oëns.

Për arsyet e këtij zhvillimi dhe krejt të rejat, përfshirë ndarjen nga partnerja, ndiqeni intervistën e plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm