Çfarë duhet të ketë një mashkull që ta bëjë për vete Jasminën? (VIDEO)

By

Emri më i lakuar sê fundmi në showbiz ishte ai i Jasmina Kadriut.

Ish-konkurrentja e Për’puthen u rrëfye në Prive dhe tregoi çka duhet të bëjë një mashkull që ta bëjë për vete.

Ajo foli edhe për ‘lidhjen’ me Ardian Bujupin dhe të kaluarën me Andin.

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm