Kjo vajzë i ka marrë zemrën Noizyt dhe është si një engjëll (FOTO)

By

Ka një vajzë në jetën e Noizyt, që u zë vendin të gjitha të tjerave në zemrën e tij.

Dhe këtë bukuroshe, ai shpesh e ka prezantuar me fansat e tij. Është ajo mbesa e tij e vogël, të cilën reperi e ka shumë përzemër dhe këtë e kemi mësuar nga postimet që bën në rrjetet sociale.

E Noizyt s’i vëmë aspak faj që e do aq shumë, ngase ajo është si një engjëll.

Në një video që reperi ka publikuar në Instagram, Pralya është veshur në një fustan të bardhë në të cilin të jep përshtypjen se është një engjëll. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm