Sonte kemi dasmë: Dalin fotografitë e para të rejës së Remzie Osmanit

By

Sot ka festë të madhe në familjen e Remzie Osmanit.

Djali i saj, Hamëza dhe e fejuara e tij Gëzimja, kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre me martesë.

Fotografitë e parë të rejës së Remziës tashmë kanë dalë, dhe janë tipike tradicionale.

Gëzimja shihet me dimija dhe jelek si dhe dy dallama.

Dasma në shtëpinë e këngëtares shqiptare ka nisur dy ditë më parë por sonte do t’ju mbajmë të informuar rreth ceremonisë VIP./Prive.al

Artikuj të ngjashëm