Kjo këngë preku jetën personale të Butrint Imerit (VIDEO)

By

Njëri prej artistëve më të pëlqyer nga femrat, shpalosi së fundmi shumë gjëra për Prive.

Gjatë intervistës, Butrint Imeri foli për planet e tij si dhe për jetën personale.

Këngëtari tregoi cila këngë e tij kishte të bënte me jetën personale por foli edhe për ‘lidhjen’ e përfolur me prezantuesen Kiara Tito.

Përveç kësaj, Butrinti tregoi si erdhi deri tek bashkëpunimi me Nimo, projekt ky i cili do të publikohet më 1 gusht.

Të gjitha ua zbulon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm