Detaje të reja nga dasma e Bleros dhe Afronës (VIDEO)

By

Sigurisht tashmë jeni njoftuar që Blero dhe Afrona do të martohen.

Çifti i fejuar, në lidhje që disa vjet, kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë shtator me një ceremoni madhështore.

Para pak javësh, Afrona udhëtoi drejt Greqisë për festën e beqarisë ndërkaq Blero u mor me këngët e albumit ‘6 copë jetë’.

Tani kanë dalë detaje të reja rreth dasmës së vitit e cila është afruar.

Se çka, qysh e tek, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm