Çka “po ka qef” Zanfina Ismaili?!

By

Projektet muzikore përditë po shtohen si nga artistët e rinjë, poashtu edhe nga ata të cilët kanë bagazh në skenën muzikore për vite me radhë.

Por meqë jemi në fund të vitit dhe është pikërisht koha e festave padyshim se edhe këngët duhet të jenë të shumta në numër dhe të mira në shije.

Një të tillë shumë shpejt do të na e sjell Zanfina Ismaili. “Po kom qef” titullohet kënga më e re e cila është punuar në Massive studio nga  Nurtel Morina dhe Granit Gashi.

Kënga me tekst për dashurinë vjen në bashkëpunim me Nurtel./Prive.al

Artikuj të ngjashëm