Sot ka dy herë festë në shtëpinë e Çiljeta Xhilagës!

By

Sot në shtëpinë e këngëtares Çiljeta Xhilaga ka dy herë festë!

Kjo datë është mjaft e veçantë për të sepse Çiljeta dhe i biri i saj festojnë ditëlindjen në po të njëjtën datë.

Këngëtarja mbushi plotë 37 vite jetë, ndërsa i biri – Fernando mbushi 9 vite jetë.

Në këtë datë të veçantë të tyre, padyshim që nuk munguan disa fotografi të publikuara nga këngëtarja, në llogarinë e saj në Instagram, ku u shpreh:

“Ne të dy përjetësisht shpirtëra binjak”, shoqëruar me disa fotografi ndër vite të saj dhe djalit Fernando.

Shumë urime. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm