Gold Ag e mbajti premtimin që ua bëri fansave (VIDEO)

By

Ashtu siç edhe iu premtoi fansave…

Gold Ag lëshoi një këngë me titull “Tetova e Dardana” nën shoqërinë e një videoklip, sot në ditëlindjen e tij.

Nëse nuk e dini, javë më parë, artisti tha se do t’ua bënte një dhuratë fansave duke publikuar një projekt të ri muzikor dhe ashtu edhe ndodhi.

Gold Ag ka qenë shumë aktiv me projekte këtë vit duke sjellë shumë këngë solo dhe bashkëpunime me emra të ndryshëm të estradës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm