Pas ndarjes, Beatrix Ramosaj në poza të nxehta me mikun

By

Pak muaj më parë i dha fund një lidhjeje dy vjeçare të shumë komentuar.

Nga ai moment, këngëtarja Beatrix Ramosaj hapi një kapitull të ri në jetën e saj duke shënuar një kthesë që u vërejt edhe nga ndjekësit dhe ata që e pëlqejnë.

Dalje më të shpeshta dhe argëtimi me veten prioritet u shndërruan në rutinë për këngëtaren bukuroshe.

E duket që në disa prej këtyre daljeve, ajo nuk po përton as të pozojë më nxehtë nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Në një prej postimeve të fundit, ajo shfaqet me mikun e saj, dizajnerin Niko Komani teksa ky i fundit ka një kontakt shumë të afër fizik me këngëtaren në të pasmet.

‘Pas orës 12:00’ – shkruan Niko në postimin e ndarë me ndjekësit. Pak pozita provokuese pas mesnatës, duket të mos jenë ide e keqe… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm