Arbër Zeka flet për dramën Meriton-Egesta

By

Për disa javë rresht, krye temë e titujve rozë ka qenë raporti mes Meriton Mjekiqin dhe ish-partneres Egesta, me të cilin ka një djalë.

Ka shumë pikëpyetje në deklaratat publike të ish-çiftit, mirëpo një perspektivë të re na jep edhe miku i ngushtë i Meritonit, Arbër Zeka.

Ai erdhi në Prive për një intervistë ekskluzive që të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm