Vitet kanë ndaluar për motrën 63 vjeçare të Michael Jackson (FOTO)

By

La Toya Jackson dukej jashtëzakonisht magjepsëse kur doli jashtë për punë përditshmërie në Beverly Hills.

Këngëtarja dhe motra 63 vjeçare e yllit të muzikës pop, të ndjerit, Michael Jackson, shfaqi figurën e saj në një triko të zezë të përshtatur, duke u shtrirë me një pallto të gjatë, njofton Klan Kosova.

Ajo po shtrëngonte një qese ndërsa mbante në supe një çantë portokalli të cilën e kishte kombinuar me mbathje të lehta.

Këngëtarja amerikane mbronte sytë me një palë syze dielli të stilit aviator dhe i shtoi një buzëkuq pamjes së saj të make up-it.

Për të kompletuar pamjen, ylli vendosi edhe një kapelë ngjyrë bezhë, të gjerë me majë.

Artikuj të ngjashëm