Kjo ishte dhurata që Ajka mori nga prindërit (VIDEO)

By

Dje, Ajka vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt festoi dyvjetorin e lindjes.

Në mesin e një feste gjigante me familjarët e tyre, vajza u surprizua me një dhuratë shumë të këndshme.

Artistët i kanë blerë një qen bijës së tyre e cila në fotografi shihej shumë e lumtur.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të publikuara nga Xhensila./Prive.al

Artikuj të ngjashëm