Përditshmëria e Valdrin Sahitit dhe vajzës së tij Bella

By

Në daljet televizive e shohim rrallë edhe ato janë në të shumtën e rasteve vetëm për punë.

Mirëpo, mbrëmë në Prive Valdrin Sahiti na zbuloi një tjetër anë të tij.

Dizajneri i njohur përmes kamerës ka xhiruar gjithë ditën në karantinë.

Mëngjeset me vajzën e tij Bellën e po ashtu edhe copëza të tjera nga 24 orëshi i tij në karantinë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm