Edona Lalloshi nëna më e lumtur sot dhe kjo është arsyeja

By

Kush  është nënë e kupton më së miri ndjesinë që ajo ka sot.

Këngëtarja e famshme Edona Lalloshi e cila është e ëma e dy fëmijëve, e feston sot ditëlindjen e djalit të saj tre vjeçar.

Vogëlushi Nur, tashmë ka mbushur tri vjet ndërsa Edona s’mund të ishte më e lumtur se kaq. Ajo ka publikuar në Instagramin e saj një fotografi, ku e uron të birin me fjalët më të bukura.

View this post on Instagram

A e don bre motrën? 🌝 #Doa #Nur

A post shared by 𝔈𝔡𝔬𝔫𝔞 𝔏𝔩𝔞𝔩𝔩𝔬𝔰𝔥𝔦 (@edonallalloshi) on

“NUR-i im sot 3 vjeç💙 Ç’ka duhet dhe mundet një Nënë me i dhën dritës së vet,veq se shpirtin dhe dashurin pafund për një jet te gjate”, ka shkruar Edona. /Prive.al


Artikuj të ngjashëm