Surpriza që iu bë Luana Vjollcës pas koncertit (VIDEO)

By

Prezantuesja/këngëtarja seksi shqiptare Luana Vjollca, mbrëmë ishte në Kosovë për një koncert në Ferizaj.

Artistja performoi në njërin prej klubeve më të njohura ku u mblodhën shumë njerëz për ta parë atë.

Pasi koncerti përfundoi, Luanës iu bë një surprizë nga fansat e saj që janë të shumtë.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një video me anë të cilës ka dokumentuar befasinë. Shumë fotografi dhe urime ishin bërë për Luanën, duke ia shprehur dashurinë që kanë për atë.

“Pas koncerit. Motivimi më i madh”, ka shkruar ajo nën video./Prive.al

Artikuj të ngjashëm