Vesa Luma pozicionohet pro këtij subjekti politik

By

Një ditë na ndan nga zgjedhjet lokale, dhe disa fytyra publike kanë ndarë me ndjekësit pozicionimet e tyre politike.

E fundit ishte Vesa Luma e cila mbrëmjen e djeshme u takua me Albin Kurtin.

“E nderuar qe pata rastin te takoj sonte Kryeministrin e Kosoves z.Albin Kurti,ne nje mbremje dedikuar kultures,per te diskutuar per rendesine qe ajo ka ne shoqerine tone dhe drejtimin qe e meriton”, shkroi ajo në një postim në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Kujtojmë se këngëtarja për sa kohë po qëndon në Prishtinë erdhi në Prive për të na rrëfyer shumë të pathëna rreth jetës së saj personale dhe profesionale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm