“Ç’mund t’i kërkoja Zotit më shumë” – Klea Huta feston ditëlindjen e parë si nënë

By

Sot feston ditëlindjen, prezantuesja e njohur Klea Huta.

Ajo hyri në Instagram për t’i treguar bekimet e saj dhe për t’i postuar tri fotografitë të cilat mbërthejnë jetën e saj.

Kjo është ditëlindja e parë si nënë dhe për këtë ajo tha: “Ç’mund ti kërkoja Zotit më shumë”.

Klea nuk kaloi pa një urim edhe nga burri i saj Elgit Doda, i cili e ndau një fotografi me të në Instagram dhe shkroi: “Gezuar ditelindjen grua&mami me e mrekullueshme ne bote ,te duam un dhe Kridi”.

Shumë urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm