Këto ishin 5 datat më të rëndësishme për Vjosa Berishën, producentja që vdiq sot

By

Producentja Vjosa Berisha fatkeqësisht nuk arriti ta mposhtë kancerin me të cilin po luftonte kohëve të fundit.

Edhe pse e dashuruar me jetën, ajo vdiq sot duke lënë pas burrin dhe djalin por edhe shumë miq e kolegë që e deshën.

Pak muaj më parë, Vjosa ndau me Prive ‘5 datat’ më të rëndësishme të saj, mes tyre edhe sëmundja.

E buzëqeshur dhe plot jetë, Vjosa ishte optimiste për gjithçka.

Ndiqni videon më poshtë, ndërkohë ne i dërgojmë ngushêllimet tona familjes.

 

Artikuj të ngjashëm