Sinani e Andrra me foto nga shtrati pas mesnatës

By

Shkaku i punëve të ndara në shumë shtete, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani shpesh edhe nuk janë përkrah njëri-tjetrit.

Megjithatë, kur bëhen bashkë çifti, prej më të pëlqyerve të skenës muzikore shqiptare sigurohen që të postojnë shpesh edhe fotografi.

Por e fundit ka qenë pak më ndryshe për faktin se ka ardhur nga shtrati!

Ka qenë Andrra ajo që ka postuar fotografinë ku shihet teksa mban shtrëngueshëm dorën e bashkëshortit.

Dashuria mes dyshes duket të jetë në po të njejtin stad me atë të fillimit, në mos më e madhe! /prive.al/

andrra_1488532664-8793386

Artikuj të ngjashëm