Po të mos ishte këngëtare, ky do të ishte profesioni i Ava Max

By

E ftuar në VMA të MTV, Ava Max u përgjigj në 22 pyetje.

Ajo na zbuloi shumë gjëra të pathëna për veten dhe ndër të tjerash tregoi se si do të ishte jeta e saj profesionale po të mos ishte këngëtare.

Artisja me prejardhje shqiptare tha se do të ishte dizajnere interieri sepse ajo është njëra nga pasionet e saj.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhte. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm