Kjo është femra që u fotografua me Capital në Paris (FOTO)

By

Para disa ditësh, në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se Capital T ishte me të dashurën në Paris pasi reperi publikoi një fotografi me një femër në llogarinë e tij në Instagram.

Por, në fakt ai po sjell një këngë dhe femra në fjalë nuk ishte e dashura e tij.

Një projekt i ri publikohet nesër në ditën e të dashururave dhe këtë na e tregoi vet Capo i cili zbuloi edhe fytyrën e vajzës.

Kënga lansohet nesër në orën 14:00./Prive.al

View this post on Instagram

“JE T’AIME” 🥀 Nesër – 14:02

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Artikuj të ngjashëm