Dua Lipa përmend artistët me të cilët do të donte një bashkëpunim

By

Dua Lipa e cila është nominuar për gjashtë çmime “Grammy këtë vit, ishte e ftuar në një intervistë nga “E News” ku u pyet se kush do të ishin artistët që ajo e shihte veten në një bashkëpunim me ta.

Dua u përgjigj se lista e saj është mjaft e gjatë por veçoi disa prej këngëtarëve që ajo i ka të preferuar.

Rihanna, Andre 300 dhe Frank Ocean ishin në ‘top 3’ e artistëve që ajo pëlqen më së shumti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm