Kur ka qenë jeta e Shkurte Fejzës në rrezik? (VIDEO)

By

50 pyetjeve të emisionit Prive iu ka përgjigjur artistja e mirënjohur shqiptare, Shkurte Fejza.

Nga profesionalja deri tek personalja, këngëtarja i tha të gjithë.

Sa kohë iu desh Hajrushit për ta bërë për vete, kur ka qenë jeta e saj në rrezik dhe të tjera.

Ndiqni videon./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm