Këto materiale ju presin sonte në Prive (VIDEO)

By

Edhe këtë javë, emisioni Prive vjen të shtunën me një varg materialesh interesante.

Personazhe të shoubizit nga sfera të ndryshme shpalosin risitë e tyre dhe vijnë në rubrikat e emisionit. Emisionin tërësisht, mund ta ndiqni live edhe në kanalin zyrtar të Prive në Youtube.

Se çfarë ju pret SONTE me fillim nga ora 19:00 në Klan Kosova me Liberta Spahiun, kuptojeni përmes promos së mëposhtme.

https://www.youtube.com/watch?v=0pHvQWYkL1A

 

 

Artikuj të ngjashëm