Të reja në Instagramin e djalit të Adelina Tahirit (FOTO)

By

Tani pothuajse të gjithë fëmijët e të famshëmve kanë llogari në Instagram.

Joni – djali i Adelina Tahirit, ka një të tillë që menaxhohet nga këngëtarja.

Ajo sot njoftoi se ka të reja nga kjo llogari.

Në të, janë mbledhur plot 29.9 ndjekës dhe këtij lajmi iu gëzua Adelina pasi e ripostoi në instastory duke nënvizuar shifrën.

Theksojmë se Joni javë më parë mbushi 1 vit me një festë madhështore organizuar nga prindëritn e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm