Nuk do besoni sa rrezikon Çiljeta për të mbërritur tek i dashuri (VIDEO)

By

Çiljeta Xhilaga tashmë nuk po e fsheh relacionin e saj me portierin Alban Hoxha për të cilin është spekuluar gjatë.

Këngëtarja e njohur nuk po i ndahet portierit dhe përjashtim nuk bëjnë as të dielat që për Albanin janë ditë të ndeshjes.

Sot, Hoxha luan me Skendërbeun nga ora 16:00 dhe Çiljeta duket se është tejet vonë për të mbërritur në stadium.

Në një video të postuar në Instagram ku tregon se është vonë, Çiljeta shihet teksa nget veturën me shpejtësi prej rreth 120 kilometrash për orë e në të njejtën kohë rregullon qerpikët në pasqyren e shoferit.

Këngëtarja duket se nuk e ka problem as të rrezikojë jetën për të qenë në ndeshjet e Partizanit. Shpresojmë që kjo nguti t’i shpërblehet me fitore. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm