Këtë javë në Prive – ja cfarë ju pret (VIDEO)

By

Kjo e shtune në Prive ju gjen me plot materiale interesante nga bota e yjeve shqiptarë.

Nesër mbrëma në ora 19:00 në Klan Kosova, mund të ndiqni intervistën me Ramadan Krasniqin për këngën e tij të re e cila vjen në duet.

Dren Abazi këtë javë ia qet pikën.

Shkëlzen Jetishi flet për muzikën e tij dhe projektet e reja me artistë të muzikës moderne.

Meda flet për albumin e tij të ri ndërsa këtë javë zbulohet edhe kush është në lidhje! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm