Mos u humbni pa dëgjuar bashkëpunimin e ri të Alban Skenderaj (VIDEO)

By

“Ama” titullohet projekti i ri muzikor i cili u publikua nga Alban Skenderaj dhe Ada.

Teksti i këngës mban vulën e Alban Skenderaj dhe Elinel, ndërsa melodia e këngës atë të Alban Skenderaj, Adës dhe Elgit Dodës.

“Ama” është publikuar me videoklip dhe klikoni në linkun e mëposhtëm për të mos ta humbur pa e dëgjuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm