Sonte në ‘Big Brother VIP Kosova’ vjen rrëfimi i shumëpritur i Melisës!

By

Sonte është nata Prime e ‘Big Brother VIP Kosova’ dhe si gjithmonë na pret një super spektakël.

Emocione, rrëfime dhe shumëçka tjetër do të presim nga Prime i natës së sotme.

Melisa, një nga konkurentet e këtij edicioni, sonte do të bëjë një rrëfim të shumëpritur.

Se çfarë do të thotë ajo? Ndiqni spektaklin Live në Klan Kosova nën udhëheqjen e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm