Kjo datë na sjell bashkëpunimin e Bardhit me Majk

By

Është konfirmuar tashmë bashkëpunimi i shumëpritur mes Bardhit dhe Majk.

Dyshja po vijnë me një këngë që titullohet “Përgjithmonë”.

Kënga e re e shoqëruar me videoklip do të lansohet të dielën në ora 18:00. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Artikuj të ngjashëm