Këtë javë në Prive: Kush me kë u nda e kush posedon diamante! (VIDEO)

By

Edhe këtë të shtunë Prive sjellë materiale interesante dhe gjëra që më herët s’i keni dëgjuar të jenë thënë nga yjet shqiptarë.

Nora Istrefi vjen në intervistën 50-të Pyetje me Prive, Adrian Gaxha flet për ndarjen nga e dashura e Aida Doçi tregon nëse ka apo jo ndërhyrje estetike në fizik.

Na ndiqni këtë të shtunë, në ora 19:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm