Irkenc Hyka ‘mezi pret t’i tregoj nënës se ka rënë në dashuri’

By

Irkenci mezi pret t’i prezantojë nënës të dashurën e tij ose të paktën kështu këndon.

Vetëm pas një muaji, Irkenc Hyka erdhi përsëri me një projekt të ri.

Pas bashkëpunimit me Don Phenom në projektin “A je vetëm”, këngëtari vjen me një projekt shumë më ndryshe.

Projekt solo dhe më ritmik, Irkenci lansoi këngën “Mezi pres”.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm