Throwback Prive: Dy divat e estradës sipas Flori Mumajesit? (VIDEO)

By

Vite më parë, saktësisht në korrik të 204-tës, Flori Mumajesi kishte dhënë intervistën e tij të parë 60 sekondëshe për Prive.

Në shumë prej pyetjeve ai është përgjigjur me shumë sinqeritet dhe duke qenë tejet serioz.

“Kush është divë e estradës?” – e kishte pyetur Maki Bajrami, kantautorin e njohur.

“Nexhmie Pagarusha dhe Vaçe Zela”, ishte përgjigjur Flori, duke mos përmendur asnjë emër të njohur të momentit në skenën muzikore shqiptare.

Me këtë deklaratë, ai e bëri të ditur se i vlerëson shumë dy këngëtaret e mëdha shqiptare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm