GASHI feston ditëlindjen, ja sa vjeç u bë

By

Reperi kosovar por me famë ndërkombëtare, GASHI. sot feston ditëlindjen.

Artisti u bë 29-vjeçar.

GASHI ka vite që jeton në Amerikë atje ku po mundohet të punojë rreth karrierës së tij muzikore.

Kënga e fundit e artistit është ‘Creep On Me’ me French Montan dhe DJ Snake, projekt i cili u pëlqye nga publiku.

Kujtojmë që GASHI ishte këtë verë në Kosovë për të marrë pjesë në festivalin ‘Sunny Hill’ bashkë me Dua Lipën dhe Action Bronson.

Urime!/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm