Pink shtrihet në spital, ja çfarë i ndodhi

By

Pink është në spital.

38-vjeçarja u shtrua në një qendër mjekësore të dielën në Sydney të Australisë.

‘Pink u pranua në spital të dielën natën, duke vuajtur nga dehidrimi. Ajo u trajtua dhe më pas u lirua. Por, ajo u ripranua sërish dhe u diagnostikua me një virus gastrik.

Performanca e artistes në Qudos Bank Arena është shtyrë.

Artikuj të ngjashëm