Pamje ekskluzive nga prapaskenat: Three Dots sjellin hitin e ksaj vere!

By

Pak ditë më parë u paralajmërua një surprizë nga Three Dots.

Gjithçka po përgatitet dhe djemtë artistë po përgatisin hitin e verës plot energji.

Ata po ripërpunojnë këngën e njohur të Afrim Muqiqit dhe materiali i mëposhtëm ua sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm