Aktori i famshëm konfirmon tërheqjen nga aktrimi për tu rikthyer fuqishëm

By

Tom Holland po merr një pauzë të fituar mirë.

Aktori 27-vjeçar britanik zbuloi në një intervistë për Extra se do të pushojë një vit nga aktrimi pasi ka pasur një përvojë “të vështirë” në realizimin e serialit të tij Apple TV+ The Crowded Room.

Ishte një kohë e vështirë, sigurisht,” tha Holland. “Ne ishim duke eksploruar disa emocione që nuk i kam përjetuar kurrë më parë. Dhe më pas, të qenit producent, duke u marrë me problemet e përditshme që vijnë me çdo set filmi, thjesht shtoi atë nivel shtesë të presionit“.

“Tani po bëj një vit pushim dhe kjo është rezultat i asaj se sa e vështirë ishte kjo shfaqje”, shtoi ai.

Tom Holland

Pavarësisht se ishte e vështirë, aktori i Spider-Man: No Way Home tha se “i pëlqente vërtet” të punonte në The Crowded Room dhe “i pëlqente kurba e të mësuarit për t’u bërë producent”.

“Unë nuk jam i huaj për punën e vështirë. Unë gjithmonë kam jetuar me këtë ide se puna e vështirë është punë e mirë. Dhe më ka pëlqyer shumë,” tha ai. “Por përsëri, shfaqja më prishi mua. Erdhi një moment ku disi ishte, “Më duhej të bëj pushim“.

“Jam i emocionuar të shoh se si do të dalë dhe ndihem sikur puna jonë e palodhur nuk ishte e kotë,” shtoi Holland.

Tre episodet e para të  The Crowded Room  do të jepen premierë të premten në Apple TV+, me episode të tjera që transmetohen të premteve deri më 28 korrik.

Artikuj të ngjashëm