Khloe Kardashian flet për ‘momentet e dhimbshme’ pas skandalit të ish-partnerit të saj

By

Khloé Kardashian po mbyll vitin 2021 me një nga thëniet e saj të fshehta që me sa duket aludon për probleme në jetën e saj personale.

Bashkëthemeluesja e “Good American” postoi një mesazh në Story-n e saj në Instagram për “momente të dhimbshme”, të cilat mund t’i referohen skandalit të padisë së atësisë së ish të dashurit të saj Tristan Thompson me Maralee Nichols.

“Do të ketë momente shumë të dhimbshme në jetën tuaj që do të ndryshojnë të gjithë botën tuaj brenda pak minutash,” filloi ajo. “Këto momente do t’ju ndryshojnë. Lërini t’ju bëjnë më të fortë, më të zgjuar dhe më të sjellshëm”.

“Por mos shkoni dhe bëhuni dikush që nuk jeni ju. Qaj, bërtisni nëse duhet, pastaj ju e drejtoni atë kurorë dhe e mbani atë në lëvizje”.

Siç ishte raportuar më parë nga Page Six, Nichols pretendoi në një padi për atësinë se ajo dhe Thompson kishin marrëdhënie seksuale që rezultoi në shtatzani, gjatë fundjavës së tij të ditëlindjes së 30-të. Thompson pranoi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me Nichols, por mohoi të ishte babai i djalit të saj të porsalindur, i cili lindi më 1 dhjetor.

Artikuj të ngjashëm