As Ledri e as Capital T – ky është artisti më ‘hot’ sipas Lorina Dulës

By

Moderatorja e sportit Lorina Dula është personazhi i radhës publik që është ndeshur me pyetjet me spec të “60 sekondave” të Prives.

Përgjatë intervistës me kohë rekord të limituar, Dula ka dhënë një sërë përgjigjesh interesante.

Madje, ajo ka habitur me përgjigjen e saj kur është pyetur se  – “Midis Ledrit dhe Capital T, cili prej tyre e meriton epitetin e artistit më ‘hot’ shqiptar?’.

Ajo ka thënë se këtë epitet e meriton Yll Limani!

Ndiqeni video materialin e mëposhtëm për të kuptuar më shumë detaje.

Artikuj të ngjashëm