Pjesëtar i TBA, ja me cilin reper nuk do të bashkëpunonte kurrë

By

Marin Sterkaj që ne e njohim si Don Phenom lindi në Shkodër dhe u rrit në Neë York. Shumë i ri filloi me muzikë dhe është një nga ato personazhet e estradës shqiptare që arriti sukses edhe pa shumë shfaqje në televizione. Zhanri i këngës së tij është hip-hop underground.

I ftuar në “N’drrimin e Natës” Phenom i shtrohet pyetja se me cilin reper nuk do të bashkëpunonte kurrë dhe përgjigja e tij ishte se nuk do të bashkëpunonte kurrë me Mc Pimin.

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm