Më në fund, Lori Hoxha pranon ndërhyrjet kirurgjike

By

Trashëgimtarja e Top Channel ndoshta për herë të parë në publik, ka pranuar ndërhyrjet kirurgjikale në portret, për të cilat shpesh është vënë në qendër të vëmendjes.

Sipas asaj që shkruan vetë Lori Hoxha, në përgjigje të një komenti në IG, 22-vjeçarja ka dy vjet që i ka bërë operacionet dhe tashmë kjo i përket së shkuarës. E rikthyer në Instagram pasi fshiu gjithë fotot nga profili, Lori Hoxha vazhdon të shigjetohet nga persona që me sa duket, me këtë reagim të fundit, nuk do të kenë më gojë për të folur për transformimin e saj shkruan Lapsi.al.

Lexoni në foton më poshtë, se si i përgjigjet trashëgimtarja e Top Channel, profilit që e akuzon për rregullim të hundës dhe zmadhim të buzëve.

Artikuj të ngjashëm