Foto e fundit e Albëries habit rrjetin: A duket këngëtarja si 20 vjeç?

By

Albërie Hadërgjonaj shpesh krijon lajm me postimet e saj në rrjete sociale.

Por, nëse në shumicën e herave paraprake, lajm është krijuar nga ekspozimi i linjave trupore, kësaj rradhe foto e fundit e Albëries ka tërhequr vëmendjen për diçka tjetër.

Këngëtarja duket jashtëzakonisht e re në shkrepjen e postuar në Instagram.

Duke rivalizuar 20 vjeçaret, këngëtarja duket sa gjysma e moshës së saj.

Kujtojmë që Albëria është tejet e kujdessshme për tretmanet e fytyrës dhe duket se ky fakt përbën një plus që fytyra e këngëtares të ketë pamjen e tillë të freskët rinore. /Prive.al

View this post on Instagram

?

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Artikuj të ngjashëm